Juventus kontra Sassuolo, wynik spotkania 3-0

Wczoraj wieczorem odbył się mecz pomiędzy drużynami Juventus i Sassuolo. Spotkanie, które odbyło się na Allianz Stadium, zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść Juventusu. Już w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie 2-0, a ostateczny wynik ustalili w drugiej połowie. Mecz był częścią 20. kolejki włoskiej Serie A i przyniósł wiele emocji dla kibiców obu drużyn.

Mecz pomiędzy drużynami Juventus i Sassuolo

Wczorajszy wieczór był pełen emocji dla fanów piłki nożnej, gdyż na Allianz Stadium drużyna Juventus podejmowała gości z Sassuolo w ramach 20. kolejki Serie A. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3-0, a obie bramki w pierwszej połowie zdobył D. Vlahović. Ostatni cios zadał F. Chiesa, ustalając wynik na 3-0 w 89. minucie.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 19:45, a sędzią głównym był M. Piccinini. Na stadionie panowała niesamowita atmosfera, zapełniony po brzegi trybuny kibiców dopingowały swoje ulubione drużyny.

W 15. minucie D. Vlahović popisał się skutecznym strzałem, zdobywając pierwszą bramkę dla Juventusu. Asystę zanotował F. Miretti, który znakomicie dograł piłkę do skutecznego napastnika. Juventus zwiększył prowadzenie w 37. minucie, kiedy to ponownie D. Vlahović trafił do siatki, zapewniając swojej drużynie komfortową przewagę na przerwę.

W drugiej połowie obie drużyny prowadziły zaciętą grę, próbując zdobyć bramkę. Niestety, w 42. minucie Martin Erlić otrzymał żółtą kartkę za brutalne wejście, a w 64. minucie Gian Marco Ferrari również znalazł się na kartonikowanej liście sędziego.

Na boisku nie zabrakło emocji, ale żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki do 89. minuty, kiedy to F. Chiesa, wykorzystując dośrodkowanie M. Locatelliego, ustalił wynik na 3-0 na korzyść Juventusu.

Zwycięstwo w tym meczu sprawia, że Juventus z pewnością zyska dodatkową motywację do dalszej walki w lidze. Ich kolejnymi rywalami będą Empoli, Inter i Udinese. Natomiast Sassuolo w najbliższym czasie zmierzy się z Monza, Bologną i Torino.