Mecz Juventus kontra Frosinone zakończony wynikiem 3-2 dnia 2024-02-25 11:30

Wczorajszy mecz pomiędzy Juventusem a Frosinone w ramach 26. kolejki włoskiej Serie A był prawdziwą uczta dla fanów piłki nożnej. Spotkanie rozegrane na Allianz Stadium zakończyło się zwycięstwem Juventusu 3-2 po pełnym emocji starciu. Pomimo wyrównanego wyniku 2-2 na przerwę, to drużyna gospodarzy zdołała ostatecznie sięgnąć po trzy punkty. Mecz odbył się 25 lutego o godzinie 11:30, a piłkarze dali z siebie wszystko, by zapewnić kibicom niezapomniane widowisko.

Relacja z przebiegu meczu:

Mecz pomiędzy Juventusem a Frosinone odbył się wczoraj na Allianz Stadium o godzinie 11:30. Spotkanie to było jednym z najbardziej emocjonujących w tej kolejce Serie A, zakończone zwycięstwem gospodarzy 3-2.

Przejdźmy teraz do relacji minuta po minucie, w której zobaczymy, jak rozwijała się ta futbolowa batalia.

Relacja minuta po minucie:

3' GOOOOL! Juventus wychodzi na prowadzenie za sprawą Dusana Vlahovicia, który skutecznie wykorzystuje sytuację z asystą od Westona McKenniego. 1-0 dla gospodarzy!

7' Już pierwsza żółta kartka dla Juventusu. Bremer dostaje kartonik od sędziego za faul.

14' Odpowiedź Frosinone! Wahbi Cheddira wyrównuje stan meczu na 1-1 po podaniu Nicolasa Zortea.

27' Niespodziewane prowadzenie dla gości! Andrea Harroui przewraca ławkę Juventus, a Matteo Brescianini daje Frosinone prowadzenie 2-1.

32' Druga bramka dla Juventusu! Dusan Vlahovic ponownie trafia do siatki, asystując Weston McKennieemu. 2-2!

64' Kolejna żółta kartka, tym razem dla Emanuele Valeriego z Frosinone.

70' Michele Cerofolini otrzymuje żółtą kartkę za brutalny atak na zawodnika Juventusu.

71' Manuel Locatelli z Juventus także notowany przez sędziego, dostaje kartkę.

90' Ostatnia minuta regulaminowego i Juventus zdobywa bramkę na wagę trzech punktów! Daniele Rugani staje się bohaterem, asystując Dusanowi Vlahoviciowi, który kompletnie przewraca wynik na korzyść gospodarzy 3-2!

Po emocjonującym meczu, Juventus zdołał pokonać Frosinone 3-2, dzięki bramce zdobytej w samej końcówce spotkania. Atmosfera na Allianz Stadium była niesamowita, a zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, walcząc do samego końca.

Następne mecze dla Juventusu to starcia z Napoli, Atalantą i Genoą, natomiast Frosinone zmierzy się z Lecce, Sassuolo i Lazio. Serie A wciąż dostarcza niesamowitych emocji, a ten mecz był tego doskonałym przykładem!