Mecz Lecce vs Juventus, wynik końcowy 0-3

W ostatnim starciu Serie A drużyna Lecce podejmowała na własnym boisku ekipę Juventusu. Mecz zakończył się zwycięstwem Juventusu 3-0. Mimo wyrównanej pierwszej połowy, Juventus zdominował drugą część gry, zdobywając wszystkie bramki. Spotkanie odbyło się na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare, a data meczu to 21 stycznia 2024 roku o godzinie 19:45.

Profesjonalna relacja z meczu piłki nożnej Lecce vs. Juventus

21 stycznia 2024 roku na Stadio Ettore Giardiniero - Via del Mare odbył się widowiskowy mecz Serie A pomiędzy drużyną Lecce a potężnym Juventusem. Emocji na trybunach dostarczyło 34 000 kibiców, którzy licznie wsparli swoje zespoły. Sędzią głównym spotkania był D. Doveri.

Pierwsza połowa meczu była zacięta i pełna emocji, lecz żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarzy, w związku z czym wynik do przerwy pozostał 0-0.

W 59. minucie meczu D. Vlahović popisał się skutecznym strzałem, dając prowadzenie Juventusiowi. Kilka minut później, w 68. minucie, Vlahović ponownie wpisał się na listę strzelców, asystując W. McKennie'emu, który zwiększył prowadzenie gości. Na 85. minucie Bremer ustalił wynik meczu na 0-3, asystując S. Iling-Juniorowi.

W końcowej fazie meczu żółtą kartkę otrzymał Mohamed Kaba z Lecce, natomiast zawodnik Juventus, Weston McKennie został ukarany w 23. minucie.

Mecz zakończył się wynikiem 0-3 na korzyść Juventusu. Następne mecze dla Lecce to starcia z Genoa, Fiorentiną i Bologną, natomiast Juventus zmierzy się z Empoli, Interem oraz Udinese.