Juventus - Venezia, wynik meczu - 2-1

Po pierwszej połowie spotkania między Juventus a Venezia wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

W dniu 2022-05-01 10:30 na obiekcie sportowym Allianz Stadium odbył się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 35. Na przeciw siebie stanęły Juventus i Venezia.

Gole strzelali: L. Bonucci 7' 1-0 M. de Ligt M. Aramu 71' 1-1 D. Peretz L. Bonucci 76' 2-1

Żółte kartki Juventus: Denis Zakaria 25' Luca Pellegrini 45' Alex Sandro 63'

Żółte kartki Venezia: Sofian Kiyine 56' Mattia Aramu 61' Ridgeciano Haps 78'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Venezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Alessandro Prontera, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Juventus stawi czoła Genoa, następne spotkania z drużynami Inter i Lazio. Kolejno natomiast Venezia z Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Bologna i AS Roma.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi potyczki, które dotyczą ligi Serie A. Ciekawe zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Denis Zakaria Sofian Kiyine nieraz zaserwowały wyśmienitym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się zażarte, rzadko okazuje się, że są to widowiska nie warte uwagi. Trafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, przepiękne gole oraz asysty, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać mecze piłkarskie ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Juventus i Venezia z ligi Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Allianz Stadium.