Empoli kontra Juventus, wynik meczu 4-1

Dnia 2023-05-22 18:45 na stadionie Stadio Carlo Castellani rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 36. Na przeciw siebie stanęły Empoli i Juventus.

Pierwsza część spotkania między Empoli i Juventus zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: F. Caputo 18' 1-0 S. Luperto 21' 2-0 F. Caputo 47' 3-0 J. Akpa Akpro F. Chiesa 85' 3-1 A. Rabiot R. Piccoli 90' 4-1 N. Haas

Żółte kartki Empoli: Fabiano Parisi 54' Filippo Bandinelli 66'

Żółte kartki Juventus: Adrien Rabiot 56' Leandro Paredes 76'

Czerwone kartki Empoli:

Czerwone kartki Juventus:

Główny arbiter meczu to Giovanni Ayroldi, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Empoli stawi czoła Lazio, następne spotkania z drużynami Udinese i a Juventus podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani z entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Fascynujące drużyny piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak m.in. Fabiano Parisi Adrien Rabiot wielokrotnie zapewniają własnym wiernym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Stale zdarzają się nieczyste faule kończące się pokazaniem żółtej kartki, idealne bramki i asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Cieszące oko potyczki między piłkarzami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, że są to mecze nudne. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Serie A. Empoli i Juventus oraz ich udział w Serie A gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadio Carlo Castellani.