Juventus kontra Salernitana, wynik spotkania: 2-2

Juventus kontra Salernitana, wynik 2-2. Dnia 2022-09-11 18:45 na obiekcie sportowym Allianz Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Juventus i Salernitana.

Po pierwszej połowie meczu między Juventus a Salernitana wynik to 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: A. Candreva 18' 0-1 P. Mazzocchi K. Piątek 45' 0-2 Bremer 51' 1-2 F. Kostić L. Bonucci 90' 2-2

Żółte kartki Juventus: Leandro Paredes 27' Moise Kean 32' Bremer 45' Arkadiusz Milik 83' Arkadiusz Milik 90'

Żółte kartki Salernitana: Giulio Maggiore 38' Federico Fazio 53' Krzysztof Piątek 55' Luigi Sepe 72'

Czerwone kartki Juventus: Arkadiusz Milik 90' Juan Cuadrado 90'

Czerwone kartki Salernitana: Federico Fazio 90'

Główny arbiter meczu - Matteo Marcenaro, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Juventus stanie naprzeciw Benfica, następne spotkania z drużynami Monza i Bologna. Kolejno natomiast Salernitana podejmie Lecce. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i Verona.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi Serie A. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Leandro Paredes Giulio Maggiore stale gwarantują wyśmienitym entuzjastom mnóstwo emocji. Zmagania między graczami ligowymi okazują się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się definitywnie, iż mecze nas męczą. Obserwujemy zapadające w pamięć gole oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić spotkania piłkarskie popularnej ligi Serie A, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Juventus oraz Salernitana w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Allianz Stadium.