Juventus - Salernitana, wynik spotkania 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu między Juventus a Salernitana wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

W dniu 2022-03-20 14:00 na stadionie Allianz Stadium odbył się znakomity mecz ligi Serie A kolejki 30. Zmierzyły się Juventus oraz Salernitana.

Gole strzelali: P. Dybala 5' 1-0 D. Vlahović D. Vlahović 29' 2-0 M. De Sciglio

Żółte kartki Juventus: Luca Pellegrini 40' Danilo 82' Adrien Rabiot 85'

Żółte kartki Salernitana: Lassana Coulibaly 24' Simone Verdi 68'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Salernitana:

Główny arbiter meczu - Giovanni Ayroldi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Juventus stawi czoła Inter, następne spotkania z drużynami Cagliari oraz Bologna a Salernitana z Torino. Następne mecze zagra z drużynami AS Roma oraz Sampdoria.

Liczni kibice z zapałem śledzą fascynujące starcia ligi Serie A. Fascynujące zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Luca Pellegrini Lassana Coulibaly nader często zagwarantowały kapitalnym kibicom wiele przeżyć. Obserwujemy spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Wspaniałe walki między drużynami piłkarskimi bywają nieustępliwe, rzadko bywa, iż spotkania nie są interesujące. Warto więc śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,oglądać spotkania sportowe znanej ligi Serie A oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Juventus i Salernitana w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Allianz Stadium.