Mecz Cremonese kontra Juventus, wynik 0-1

Cremonese kontra Juventus 0-1. Dnia 2023-01-04 17:30 na stadionie Stadio Giovanni Zini odbył się znakomity mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą Cremonese oraz Juventus.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Cremonese a Juventus wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: A. Milik 90' 0-1

Żółte kartki Cremonese: Alex Ferrari 55' Cyriel Dessers 67' Soualiho Meïté 70' Emanuele Valeri 89' Luka Lochoshvili 90'

Żółte kartki Juventus: Bremer 71' Adrien Rabiot 71' Moise Kean 90'

Czerwone kartki Cremonese:

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był Giovanni Ayroldi, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Cremonese stawi czoła Verona, następne spotkania z drużynami Monza oraz Napoli. Kolejno natomiast Juventus z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Monza oraz Atalanta.

Liczna grupa kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi niezwykle fascynujące potyczki w lidze Serie A. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak Alex Ferrari Bremer raz za razem gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu wiele niesamowitych wrażeń. Zmagania pomiędzy drużynami okazują się nader zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że zmagania nudzą. Bardzo często natrafiamy na bezlitosne faule, wyśmienite asysty czy bramki zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, aby oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak Cremonese i Juventus w lidze Serie A zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadio Giovanni Zini.