Spotkanie pomiędzy Juventus oraz Cagliari zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Allianz Stadium

W emocjonującym spotkaniu Serie A, Juventus pokonał Cagliari 2-1 na własnym stadionie - Allianz Stadium. Choć wynik na przerwę był bezbramkowy, druga połowa dostarczyła kibicom wiele akcji i goli. Drużyna Juventusu zdołała zdobyć dwie bramki, podczas gdy Cagliari odpowiedziało jednym trafieniem. Mecz odbył się w dniu 11 listopada 2023 roku o godzinie 17:00. To był mecz 12. kolejki, który dostarczył wielu emocji dla fanów piłki nożnej.

Relacja z meczu Juventus - Cagliari

Mecz pomiędzy Juventusem a Cagliari, który odbył się na stadionie Allianz Stadium, zakończył się wynikiem 2-1. Po pierwszej połowie wynik był remisowy 0-0, ale w drugiej połowie to drużyna gospodarzy dołożyła dwa trafienia. Pierwszy gol padł w 60. minucie, kiedy to Bremer pokonał bramkarza rywali. Asystę przy tej bramce zanotował F. Kostić. Na 2-0 podwyższył D. Rugani w 70. minucie. Niestety dla Juventus, Cagliari odpowiedziało bramką A. Dosseny w 75. minucie, dając tym samym nadzieję na dogonienie przeciwników.

W trakcie meczu sędzia Marco Piccinini ukarał żółtymi kartkami trzech zawodników Juventusu: Westona McKennie'ego (57'), Filipa Kosticia (82') oraz Andreę Cambiaso (87'). Natomiast w drużynie Cagliari kartoniki obejrzeli Zito Luvumbo (70').

W najbliższych meczach Juventus zmierzy się z Interem, Monzą oraz Napoli, natomiast Cagliari czekają pojedynki z Monzą, Lazio i Sassuolo.