Mecz Fiorentina vs Juventus na obiekcie Stadio Artemio Franchi - wynik 0-1

W meczu kolejki 11 włoskiej Serie A doszło do starcia pomiędzy drużynami Fiorentina i Juventus. Spotkanie odbyło się na Stadio Artemio Franchi, a na trybunach zgromadzili się licznie kibice obu ekip. Sędzią głównym tego meczu był Daniele Chiffi z Włoch. W trudnym i zaciętym widowisku to Juventus zdołał zdobyć jedyną bramkę, ustalając tym samym wynik na 0-1 zarówno na przerwę, jak i na koniec regulaminowego czasu gry. Całe spotkanie pełne było emocji i niezwykle widowiskowe. Jakie były szczegóły tego meczu? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć!

# Relacja z meczu piłki nożnej pomiędzy drużynami Fiorentina i Juventus Dziś, na Stadio Artemio Franchi, odbyło się starcie pomiędzy drużynami Serie A – Fiorentina i Juventus. Mecz rozpoczął się o godzinie 19:45 w ramach 11. kolejki ligowej.

Pierwsza połowa

Juventus rozpoczął mecz zdecydowanie, starając się wywierać presję na przeciwnikach. W 10. minucie meczu, F. Miretti strzelił bramkę, dając prowadzenie drużynie gości. Asystę przy tym trafieniu zanotował F. Kostić. Fiorentina, pomimo starań, nie zdołała odpowiedzieć, co doprowadziło do wyniku 0-1 na przerwę.

Druga połowa

W drugiej połowie Fiorentina starała się odwrócić losy meczu, jednakże zespół Juventus skutecznie bronił swoją bramkę. Mimo starań gospodarzy, wynik nie uległ zmianie.

Kartki

W trakcie meczu arbiter Daniele Chiffi ukarał zawodników obu drużyn. Luca Ranieri z Fiorentiny otrzymał żółtą kartkę w 83. minucie. Z kolei kartki żółte dla drużyny Juventus zobaczyli Adrien Rabiot (43'), Moise Kean (48') oraz Federico Gatti (58').

Podsumowanie

Mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść Juventusu. Pomimo starań Fiorentiny, to drużyna gości cieszyła się ze zdobyciem trzech punktów. Następne mecze dla Fiorentiny to starcia z Cukaricki, Bologną i AC Milan, natomiast Juventus będzie zmierzał się z Cagliari, Interem oraz Monzą. To był bardzo emocjonujący mecz, pełen napięcia i zmagań o każdą piłkę. Miejmy nadzieję, że obie drużyny będą kontynuować swoją dobrą formę w kolejnych spotkaniach.