Spotkanie między Monza i Juventus na stadionie U-Power Stadium - 1-0

W dniu 2022-09-18 13:00 na obiekcie sportowym U-Power Stadium rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki 7 pomiędzy Monza a Juventus.

Po pierwszej połowie spotkania między Monza i Juventus wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: C. Gytkjær 74' 1-0 P. Ciurria

Żółte kartki Monza: Patrick Ciurria 89' Luca Caldirola 90'

Żółte kartki Juventus: Bremer 22'

Czerwone kartki Monza:

Czerwone kartki Juventus: Ángel Di María 40'

Sędzią głównym tego spotkania był Fabio Maresca, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Monza stawi czoła Sampdoria, następne spotkania z drużynami Spezia i Empoli. Kolejno natomiast Juventus podejmie Bologna. Następne mecze zagra z drużynami Maccabi Haifa i AC Milan.

Dzisiaj liczni kibice śledzą potyczki ligi Serie A. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze tacy jak między innymi Patrick Ciurria Bremer wielokrotnie zaserwowały wyborowym kibicom mnóstwo wrażeń. Zmagania między drużynami bywają bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to potyczki nudne. Trafiamy na bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, efektowne bramki i asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych,śledzić spotkania sportowe popularnej ligi Serie A i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Monza i Juventus z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, U-Power Stadium.