Spotkanie Juventus kontra Spezia dnia 2022-08-31 18:45 na stadionie Allianz Stadium - 2-0

Po pierwszej połowie meczu między Juventus oraz Spezia wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-08-31 18:45 na stadionie Allianz Stadium rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 4 pomiędzy Juventus a Spezia.

Gole strzelali: D. Vlahović 9' 1-0 A. Milik 90' 2-0 F. Miretti

Żółte kartki Juventus:

Żółte kartki Spezia: Simone Bastoni 11' Emil Holm 73'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Spezia:

Sędzią głównym tego spotkania był Andrea Colombo, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Juventus stanie naprzeciw Paris Saint Germain, następne spotkania z drużynami Salernitana i Benfica. Kolejno natomiast Spezia z Napoli. Następne mecze zagra z drużynami Sampdoria i Lazio.

Liczni fani z zapałem śledzą potyczki, które startują w lidze Serie A. Mocne drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Simone Bastoni często zapewniają wspaniałym sympatykom wiele wspaniałych emocji. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, efektowne asysty oraz bramki zapewniające smaczku całemu widowisku. Walki między graczami zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, iż mecze męczą fana. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić mecze piłkarskie znanej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Juventus oraz Spezia w lidze Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Allianz Stadium.