Dnia 2023-04-23 18:45 na obiekcie Allianz Stadium miał miejsce mecz między Juventus i Napoli: wynik 0-1

Juventus - Napoli 0-1.

Pierwsza połowa meczu między Juventus a Napoli zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-04-23 18:45 na obiekcie sportowym Allianz Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 31 pomiędzy Juventus a Napoli.

Gole strzelali: G. Raspadori 90' 0-1 E. Elmas

Żółte kartki Juventus: Manuel Locatelli 23' Adrien Rabiot 40' Nicolò Fagioli 85' Ángel Di María 89'

Żółte kartki Napoli: Frank Anguissa 90'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Napoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Fabbri, Italy. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Juventus zmierzy się już z Inter, następne spotkania z drużynami Bologna i Lecce. Kolejno natomiast Napoli podejmie Salernitana. Następne mecze zagra z drużynami Udinese i Fiorentina.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące poczynania ligi Serie A. Ciekawe zespoły piłkarskie i zawodnicy jak Manuel Locatelli Frank Anguissa często sprawiają fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Natrafiamy na efektowne asysty i gole, ostre sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki między zawodnikami z ligi bywają bardzo nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, że potyczki nas męczą. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Serie A i śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Juventus i Napoli i ich udział w Serie A zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Allianz Stadium.