Mecz Lecce vs Juventus zakończony wynikiem 0-1 dnia 2022-10-29 16:00

Lecce vs Juventus, wynik 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Lecce i Juventus wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2022-10-29 16:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Via del Mare rozegrał się emocjonujący mecz ligi Serie A kolejki 12 pomiędzy Lecce a Juventus.

Gole strzelali: N. Fagioli 73' 0-1 S. Iling-Junior

Żółte kartki Lecce: Assan Ceesay 59' Marin Pongračić 71' Federico Di Francesco 90'

Żółte kartki Juventus: Fabio Miretti 12' Juan Cuadrado 17' Arkadiusz Milik 23' Federico Gatti 29' Samuel Iling Junior 78'

Czerwone kartki Lecce:

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Chiffi, Italy. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Lecce stanie naprzeciw Udinese, następne spotkania z drużynami Atalanta i Sampdoria. Kolejno natomiast Juventus z Paris Saint Germain. Następne mecze zagra z drużynami Inter i Verona.

Wielu kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi poczynania, które odbywają się w lidze Serie A. Liczące się drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak Assan Ceesay Fabio Miretti systematycznie serwują wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się przepiękne asysty i gole, bezwzględne sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie żółtą kartką gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania pomiędzy zawodnikami są zaciekłe, rzadko bywa ostatecznie, że są to potyczki statyczne. Gorąco zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Serie A, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Lecce i Juventus jak ich udział w lidze Serie A zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadio Comunale Via del Mare.