Mecz Juventus kontra Empoli, wynik końcowy 4-0

Juventus kontra Empoli 4-0. W dniu 2022-10-21 18:45 na stadionie Allianz Stadium rozegrał się mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 11 pomiędzy Juventus a Empoli.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Juventus i Empoli wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Gole strzelali: M. Kean 8' 1-0 F. Kostić W. McKennie 55' 2-0 J. Cuadrado A. Rabiot 82' 3-0 J. Cuadrado A. Rabiot 90' 4-0 Danilo

Żółte kartki Juventus: Juan Cuadrado 36' Adrien Rabiot 58'

Żółte kartki Empoli: Martín Satriano 58' Nicolas Haas 69'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Empoli:

Sędzią głównym tego spotkania był Michael Fabbri, Italy. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Juventus stawi czoła Benfica, następne spotkania z drużynami Lecce i Paris Saint Germain a Empoli podejmie Atalanta. Następne mecze zagra z drużynami Sassuolo i Napoli.

Coraz częściej kibice z zapałem śledzą pasjonujące poczynania ligi Serie A. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak przykładowo Juan Cuadrado Martín Satriano wielokrotnie zapewniają wspaniałym entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Zdarzają się nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, zapadające w pamięć bramki oraz asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Wspaniałe zmagania między piłkarzami są bardzo zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że mecze przynudzają. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Serie A i śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Juventus i Empoli z ligi Serie A gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie jak Allianz Stadium.