Dnia 2022-08-15 18:45 odbyło się spotkanie Juventus kontra Sassuolo zakończone wynikiem 3-0

Juventus kontra Sassuolo wynik 3-0.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Juventus i Sassuolo wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Dnia 2022-08-15 18:45 na stadionie Allianz Stadium rozegrał się mecz ligi Serie A kolejki Regular Season - 1 pomiędzy Juventus a Sassuolo.

Gole strzelali: Á. Di María 26' 1-0 Alex Sandro D. Vlahović 43' 2-0 D. Vlahović 51' 3-0 Á. Di María

Żółte kartki Juventus: Manuel Locatelli 16'

Żółte kartki Sassuolo: Kristian Thorstvedt 33' Gian Marco Ferrari 41' Matheus Henrique 69'

Czerwone kartki Juventus:

Czerwone kartki Sassuolo:

Główny sędzia spotkania to Antonio Rapuano, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Juventus zmierzy się już z Sampdoria, następne spotkania z drużynami AS Roma i Spezia a Sassuolo podejmie Lecce. Następne mecze zagra z drużynami Spezia i AC Milan.

W dzisiejszych czasach fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Serie A. Uzdolnione zespoły futbolowe i zawodnicy jak Manuel Locatelli Kristian Thorstvedt nierzadko zaserwowały pierwszorzędnym fanom mnóstwo zapierających dech w piersiach emocji. Stale natrafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, które gwarantują pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki między drużynami okazują się zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, że są to widowiska statyczne. Zachęcamy każdego fana, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Serie A i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Juventus i Sassuolo oraz ich udział w Serie A zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Allianz Stadium.