Spotkanie Fiorentina - Juventus dnia 2022-05-21 18:45: 2-0

Fiorentina - Juventus, wynik 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Fiorentina oraz Juventus wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-05-21 18:45 na obiekcie sportowym Stadio Artemio Franchi rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Serie A kolejki 38 pomiędzy Fiorentina a Juventus.

Gole strzelali: A. Duncan 45' 1-0 G. Bonaventura N. González 90' 2-0

Żółte kartki Fiorentina: Igor Júlio 44' Lorenzo Venuti 56' Sofyan Amrabat 70'

Żółte kartki Juventus: Moise Kean 44' Adrien Rabiot 56' Matthijs de Ligt 84'

Czerwone kartki Fiorentina:

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniele Chiffi, Italy. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Fiorentina zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Juventus zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj kibice z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące starcia, które dotyczą ligi Serie A. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Igor Júlio Moise Kean stale gwarantują kapitalnym kibicom wiele emocji. Zdarzają się brutalne faule, wyśmienite bramki i asysty, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, że potyczki przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Serie A oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich drużyn jak Fiorentina oraz Juventus w lidze Serie A zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadio Artemio Franchi.