Dnia 2022-03-12 17:00 na obiekcie Stadio Comunale Luigi Ferraris miał miejsce mecz między Sampdoria i Juventus zakończony wynikiem 1-3

Sampdoria kontra Juventus, wynik 1-3.

Po pierwszej połowie meczu między Sampdoria a Juventus wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-3.

Dnia 2022-03-12 17:00 na obiekcie sportowym Stadio Comunale Luigi Ferraris odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Serie A kolejki 29. Na przeciw siebie stanęły Sampdoria i Juventus.

Gole strzelali: M. Yoshida 23' 0-1 Morata 34' 0-2 A. Sabiri 84' 1-2 Morata 88' 1-3 M. Locatelli

Żółte kartki Sampdoria:

Żółte kartki Juventus: Adrien Rabiot 49' Luca Pellegrini 82'

Czerwone kartki Sampdoria:

Czerwone kartki Juventus:

Sędzią głównym tego spotkania był Paolo Valeri, Italy. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Sampdoria zmierzy się już z Venezia, następne spotkania z drużynami AS Roma i Bologna natomiast Juventus zmierzy się z Villarreal. Następne mecze zagra z drużynami Salernitana i Inter.

Kibice śledzą poczynania ligi Serie A. Złożone z utalentowanych zawodników zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze jak Adrien Rabiot raz za razem zaserwowały swoim stałym kibicom emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki między graczami zdarzają się nader zaciekłe, nie często bywa definitywnie, iż mecze nudzą. Obserwujemy nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, widowiskowe bramki i asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać widowiska sportowe lubianej ligi Serie A. Uczestnictwo takich drużyn jak Sampdoria i Juventus w lidze Serie A gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadio Comunale Luigi Ferraris.